In akuku testowanie współpraca zielony nurt

Przywrócony post/ testowanie.

Dziś otrzymałam dwie paczuszki.  Jedna typowo dla mnie, druga dla Nas.
Pierwsza od firmy Zielony Nurt. Otrzymałam Olej z pestek słonecznika.
Możemy o nim przeczytać:

"Olej słonecznikowy pozyskujemy z najwyższej jakości ziaren słonecznika tłoczonych na zimno. Unikalna technologia zachowuje w pełni walory smakowe oraz zdrowotne naszego oleju. Charakteryzuje go bogactwo kwasów wielonienasyconych oraz witaminy E, które w dużej mierze są odpowiedzialne za obniżenie poziomu cholesterolu oraz wspomaganie i stymulowanie naszego układu odpornościowego. Olej słonecznikowy ma także szerokie zastosowanie w kosmetyce, stosowany na skórze ogranicza powstawanie zmarszczek oraz utrzymuje nawilżanie skóry. Należy stosować go na zimno jako dodatek do surówek , oraz potraw duszonych i gotowanych. Nie należy go podgrzewać do temperatury 100 stopni. Bez dodatku konserwantów. Trzymać w chłodnym miejscu z dala od źródeł światła."
Planuję go wykorzystywać do sałatek wiosenno- letnich. Akurat sezon się zaczyna więc posłuży naszej trójce. ;)


Druga przesyłeczka od firmy Akuku.  Dostałam od nich dwa produkty. Muszle laktacyjne: które absorbują resztki pokarmu oraz chronią brodawki sutkowe. Wydają się być fajne, przekonam się niebawem ;).
Kolejnym produktem jest smoczek do podawania lekarstw bobasowi ;)


Cieszę się, że mogę korzystać z tych rzeczy. Mam nadzieję, że spodobają się mojemu dziecku oraz, że i mnie posłużą troszkę ;)

Polecane posty

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie w moje skromne progi ;) ;)

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części)bez mojej zgody. Obsługiwane przez usługę Blogger.

POLECAM