In katarek testowanie współpraca

Przywrócony post/ katarek

Jak wszystkim wiadomo, katarek u tak małego dziecka, to wielki kłopot. Bobas sam nie umie wyczyścić noska. Za moich dziecięcych czasów popularne były wszelkie gruszki, by ułatwić mi spanie, oddychanie, rodzice stosowali go często i usuwali to i owo ;).
Teraz na rynku mamy popularne aspiratorki dla dzieci. Znalazłam ich dwa rodzaje: PIERWSZY: przy pomocy którego, to mama i jej siła ust( że się tak wyrażę) pozwala usunąć zalegającą wydzielinę.  DRUGI: przy pomocy którego, to odkurzacz nam pomaga w pozbyciu się katarku. Dla Was, który jest lepszy?
Zastanawiałam się długo nad wyborem, aż poznałam firmę KATAREK. Zaproponowali mi oni możliwość testowania aspiratorka, w wersji do odkurzacza. Zanim się zgodziłam, popytałam wiele koleżanek, które mają już dzieci, który według ich opinii jest lepszy. Wygrał ten do odkurzacza. ;) W taki oto sposób Katarek zawitał dziś w naszym domku. ;)
                                      

KATAREK to innowacyjny aspirator (odciągacz kataru), przeznaczony dla dzieci, które jeszcze nie opanowały umiejętności siąkania noska. Można go stosować już od pierwszego miesiąca życia.
KATAREK odsysa zalegającą wydzielinę dzięki odpowiednio zmodyfikowanej sile ssącej domowego odkurzacza (800-1500W). Jednostajna siła ssąca wytwarzana przez odkurzacz, po odpowiednim zmniejszeniu w komorze redukcyjnej odciągacza, gwarantuje skuteczność zabiegu, jest bezpieczna dla dziecka dodatkowo szybko oczyszcza nos i zatoki. Przeźroczysta budowa pozwala w łatwy sposób ocenić charakter i ilość wydzieliny.
Odciąganie zalegającego kataru jest uzupełnieniem leczenia medycznego (warunkiem skuteczności leków aplikowanych do nosa jest oczyszczenie go z wydzieliny), poprawia samopoczucie, umożliwiając swobodne oddychanie i zapobiega dalszym powikłaniom związanym z katarem. Należy jednak pamiętać, iż odciąganie kataru może być niewystarczające do likwidacji jego przyczyny, dlatego konsultacja lekarska jest jak najbardziej wskazana i nie wolno jej bagatelizować.
KATAREK skutecznie zastępuje inne, mniej wydajne produkty dostępne na rynku i używane w warunkach domowych (np. popularne gruszki i inne tego typu produkty).
Katarek możecie kupić na stronie KATAREK.  Cena to 50 zł plus koszty wysyłki. ;)

Za kilka miesięcy w pełni przetestuję produkt, to podzielę się z Wami  dokładniejszą opinią na ten temat.

Polecane posty

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie w moje skromne progi ;) ;)

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części)bez mojej zgody. Obsługiwane przez usługę Blogger.

POLECAM