In kapcie dla niemowląt i dzieci papucie po domu paputki

Paputki.


Swego czasu chorowałam na tego typu papućki.
Jednak początkowo Antałek był za mały, później pogoda rozpieszczała nas tak, że zwykle syn mój latał po domu boso, bądź w innych paputkach, które akurat mieliśmy.
Niedawno miłość do nich wróciła.
Zapragnęłam ich ponownie.
I oto jesteśmy posiadaczami paputków z dinozaurem.
Wybraliśmy taki model, choć wybór nie był łatwy.
Tyle pięknych wzorów było....

Najbardziej zadowolony z ich posiadania jest mój mąż.
Otóż, dotychczas, Antek chodził w butach z twardą podeszwą i z chwilą kiedy podeszwa ta napotkała na  bosą stopę taty ( moją zresztą też) to po mieszkaniu w sekundę rozlegał się okrzyk bólu!
Teraz syn  może po nas chodzić, deptać nas, a my odczuwamy to tak jakby nie miał na sobie paputków.
Przyszły chłodne dni, więc skończyło się bieganie po domu na bosaka.
Antek nie toleruje skarpet, musiałabym zakładać mu je co 5 sekund, gdyż co chwilę są przez niego ściągane i wyrzucane w dal.
Paputki wykonane są ze skóry jagnięcej najwyższej jakości.
Skóra jest miękka, miła w dotyku i wytrzymała.
Buciki nasze są idealne dla maluchów próbujących stawiać swoje pierwsze kroki, jak również dla tych, którzy niedawno posiedli umiejętność samodzielnego chodzenia. 

"Experci medyczni na całym świecie uważają, że nauka chodzenia i chodzenie boso jest najzdrowszym rozwiązaniem dla naszego organizmu. Butki z elastyczną, zamszową podeszwą, wykonane z delikatnej jagnięcej skórki, garbowanej w polskiej garbarni, są optymalnym sposobem dla realizacji tej koncepcji zdrowego chodzenia. Dziecięce stópki w takich butkach rozwijają się harmonijnie, bez ograniczeń sztywnych zapięć i twardych podeszw, otulone jedynie mięciutką, oddychającą skórą naturalną. Od września 2012 roku wnętrze naszych paputków pokrywamy antybakteryjną powłoką z nanosrebrem. 

Obuwie tego typu otrzymało prestiżowy " znak Stowarzyszenia Amerykańskich Lekarzy Pediatrów " dla produktu, który wspiera naturalną funkcję stopy."


Cena paputków jest bardzo przystępna, a dla mnie jest jedną z niższych cen jeśli chodzi o buty tego gatunku i jakości.
Gorąco polecam!


Wpis powstał w ramach współpracy z firmą Paputki.
Dziękuję firmę za możliwość testowania i oceny bucików!


Polecane posty

4 komentarze:

 1. faktycznie wzorów jest tyle że ciężko wybrać :D ale paputki świetne też pewnie takie zakupię tylko za jakiś rok :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Mamy paputki od Zazzu, sprawdzają się idealnie. Maks, podobnie jak Antoś, skarpetek nie toleruje. Już nie raz zdarzyło się, że szukałam jednej z nich i brałam kolejną parę, ponieważ nie mogłam znaleźć.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne! Też takie chcę - dla Młodej, ale i dla siebie i dla Męża :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Też mi się od dawna podobały, ale jakoś nie zamawiałam, bo cena, jeszcze nie chodzi, zapomniałam itd. Ostatnio w końcu się zdecydowałam i jestem zachwycona, chociaż mam akurat innej firmy. Pozdarwiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie w moje skromne progi ;) ;)

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części)bez mojej zgody. Obsługiwane przez usługę Blogger.

POLECAM