In

Hity Antałkowe.


Witaminki.


Jagódki.Stary niedźwiedź.Piosenka z " Na wspólnej "
Nasz jedyny rodzinny serial.
Antek słysząc tę melodię, zamiera."Była sobie żabka mała"


A kto jeszcze nie wiem, że Oceanna jest na facebooku, zapraszam ;)

Polecane posty

12 komentarze:

 1. Jagódki i stary niedziedz i u nas jest hitem.
  Tytułowa piosenka z Na wspólnej rozłożyła mnie na łopatki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nienawidzę piosenek dla dzieci.
  Jakoś nie mogę znieść tych "przesłodzonych " tekstów.

  OdpowiedzUsuń
 3. U nas jagodki chyba od początku, niedźwiedź śpiewany do snu od jakiegoś miesiąca:) zaraz obok Wlazl kotek na płotek :D

  OdpowiedzUsuń
 4. U nas, na słowa "ucieekaj myszkoo do dziury" Maks się hihra ja oszalały, od 3 msca zycia;)

  OdpowiedzUsuń
 5. U nas kaczuchy. Ale ta żaba, co posypuje się solą przed boćkiem jakoś zawsze potrafi mnie rozbawić:) Ale w sumie dużo więcej śpiewamy, a nasz ostatni hit to Gdzieżeś Ty był czarny baranie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wstyd - ale"Jagódki" poznałam niedawno dopiero. Moja Młoda dostałą od Teściów lalkę, co śpiewa właśnie "Jagódki", "Stary niedźwiedź", "Był sobie król"... Ja jestem totalnie niemuzykalna. Fałszuję okropni, dlatego śpiewam tylko w kościele co i tak powoduje salwy śmiechu u mojego męża. Dzieciom też nie śpiewam, Młodej nawet sporadycznie staram się tego oszczędzać...
  Gdy sama byłam nianią to trafili mi się podopieczni, którzy byli dziećmi śpiewaczek operowych - wyobraź sobie miny dwuletnich dzieci, które mnie wątpliwie miały słuch po matka i przyzwyczajone były do śpiewu, a nie fałszu - gdy ja coś im zanuciłam. Na szczęście nasza niania potraf śpiewać, więc nawet poprosiłam ja, żeby trochę kolęd pośpiewała Młodej, bo jednak co innego odtwarzane piosenki, a co innego śpiewanie.A młoda raczej słucha tego co my - ze mną Queen, z Tatą muzyki elektronicznej. W swojej maleńkości usypiała przy dubstepie (czy jak się to pisze).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie ;) U nas poza typowo dziecięcymi melodiami, Antek słucha maanamu, happysadu, itp ;)

   Usuń

Dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie w moje skromne progi ;) ;)

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części)bez mojej zgody. Obsługiwane przez usługę Blogger.

POLECAM