In

Kadry z życia.
U nas życie płynie, raz lepiej, raz gorzej. Ta ciąża jest dla mnie mniej łaskawa i ciągłe problemy i złe wyniki sprawiają, że marzę o doczołganiu się do końca ciąży, urodzeniu zdrowej Marysi i zakończeniu tego etapu stresu. Poza problemami, powiem Wam, że rosnę, rosnę, rosnę.. A bluzki dziwnym trafem przecierają mi się na brzuchu.

Dokładnie tak jak kiedyś, gdy pracowałam na ksero. Bluzki wchodziły mi w taką powyższą Minoltę i po jakimś czasie miałam siatkę z bluzek ;) Bardzo miło wspominam te czasy na uczelni, pracując wśród studentów. 
Dziś humoru jakby brak, więc pozostawiam Was tylko z kadrami z naszego spaceru. Może jutro uda mi się napisać coś więcej. 
Polecane posty

4 komentarze:

 1. Masz cudownego synka :) Piękne, radosne zdjęcia! :) Dużo zdrowia życzę!

  https://z-igly-widly.blogspot.com/

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. czasami tak bywa, że nie ma nastroju do pisania, ja też ostatnio to przechodzę :( tyle na głowie, nie mam się na nic czasu, niestety. Humoru tez coś dziś mniej jest. Ale jak syn pójdzie spać, zacznę działa. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale minki robi ;) fajny jest :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny ten Twój maluch :) U nas ostatnio rower to standard!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie w moje skromne progi ;) ;)

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części)bez mojej zgody. Obsługiwane przez usługę Blogger.

POLECAM