In

3 lata.


09.09.2013 godzina 9:00- pierwszy krzyk, pierwszy oddech, pierwsza miłość. Tego dnia zmieniło się wszystko. Dziś mijają trzy lata od kiedy nasze życie nabrało dodatkowych kolorów, wartości i radości. Od tego czasu jesteśmy zupełnie innymi ludźmi.

Trzy lata minęły jak jeden dzień. , Trzy lata pełne szczęścia, wzruszeń, łez ale i nerwów i ciężkich dni. Ten czas bardzo zmienił nas jako rodziców, partnerów. Jesteśmy silniejsi i mocniejsi. Mamy więcej cierpliwości oraz miłości, która mam wrażenie z dnia na dzień wzrasta do kosmicznych wartości. Jesteśmy szczęśliwi.

Synku z okazji Twoich urodzin, życzymy Ci abyś dalej był tak pogodnym chłopcem jak do tej pory.  Chcielibyśmy byś był zawsze zdrowy, uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do świata. By przedszkole do którego zacząłeś chodzić, zaczęło Cię cieszyć i byś kroczył do niego z dumą i optymizmem. Jesteś naszym szczęściem idealnym, wymarzonym. Kochamy Cię.
Mama, tata. 

Polecane posty

5 komentarze:

 1. o ja.. właśnie sobie uświadomiłam ile ja Cię już czytam ;D Blogowałaś od ciąży czyli jestem tu z Tobą prawie 4 lata ;D wow! ;)
  Najlepszego Antoś!

  OdpowiedzUsuń
 2. Sto lat Antos! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Najlepszego :) A przedszkole zobaczysz nadejdzie taki dzień, że nie będzie chciał wracać do domu z przedszkola i wcale nie będzie się cieszył na weekend.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie w moje skromne progi ;) ;)

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części)bez mojej zgody. Obsługiwane przez usługę Blogger.

POLECAM