In

Konkurs " Przełam bariery"


Może są tutaj wśród Was chętni na miesięczny kurs języka angielskiego, który od dłuższego czasu jest uważany jako podstawowy język obcy wymagany w CV.  Taki kurs, doszkalanie, ćwiczenia są ciekawą formą dalszego rozwoju, doszlifowania dotychczasowych umiejętności, doszkolenia się. Zapraszam zatem do wspólnej zabawy.

Chcesz zwiększyć swoją pewność siebie w komunikacji językowej i przełamać barierę w mówieniu po angielsku? Jeśli tak, to ten konkurs jest dla Ciebie! Co musisz zrobić, żeby wziąć udział?
Uzupełnij puste dymki na poniższej grafice za pomocą formularza i pobierz ją na swoje urządzenie
Jeśli chcesz możesz do pobranego obrazka dodatkowo coś dorysować, czy dokleić. Ogólnie liczy się Twoja kreatywność ;)
Przygotowaną grafikę wrzuć na swój profil Instagram oznaczając w opisie @anglovillepoland i dodając tag #przelambariery
Obserwuj profil na Instagramie.

Pamiętaj że aby Twoje zgłoszenie było dla widoczne, Twoje konto na Instagramie nie może być prywatne. Nagrodą jest miesięczny kurs online języka angielskiego z native speakerem za pomocą platformy Tutlo! Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją Regulaminu. Pełny Regulamin dostępny na stronie: http://angloville.pl/konkurs/Polecane posty

5 komentarze:

  1. super! biore udział ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajna zabawa. Język jest ważny, choć ostatnio widzę że mało co przydanty.. serio..

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajny pomysł na konkurs :) Sama aktualnie chyba nie czuję się na siłach, by podejmować kolejne wyzwanie - ale życzę powodzenia wszystkim uczestnikom ! :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie w moje skromne progi ;) ;)

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części)bez mojej zgody. Obsługiwane przez usługę Blogger.

POLECAM