In dziecko

Pomysły na prezent dla czterolatka

Zbliżają się czwarte urodziny Antoniego i od kilku dni mieliśmy za zadanie wybrać dla rodziny prezenty dla niego. Cieszy mnie fakt, że rodzina liczy się z naszym zdaniem, woli kupić coś co faktycznie sprawi Antkowi radość. Jesteście też zastanawiacie się nad prezentem dla czterolatka, mam dla Was kilka propozycji? Zapraszam na post.


Źródło: modino.pl

1. Transformers Bojowy wyrzutnik krążków Optimus Prime Dickie
2. Ucieczka Przed Rekinem Tomek i Przyjaciele Adventures Fisher
3. Mówiąca Koparka Zbuduj Mnie Bob Budowniczy Fisher Price
4. Globus Interaktywny EduGlobus Poznaj Świat Clementoni
5. Duża Śmieciarka 42 cm pomarańczowa Dickie

W dzisiejszych czasach wybór zabawek dla dzieci jest ogromny.  Na stronie Modino znalazłam wiele ciekawych zabawek zarówno dla Antoniego na czwarte urodziny, jak i swoje typy na roczek Marysi. Lubię zabawki kreatywne, rozwijające, więc i  po takie często sięgamy. Często preferujemy także prezenty składkowe. Tym sposobem Antek zyskuje jeden, dwa droższe prezenty. My dla Antka już wybraliśmy nasze typy, o których Antek często mówił. Nie mogę uwierzyć, że za niespełna miesiąc będziemy mieć w domu czterolatka. Kiedy ten czas minął? Kiedy?

Polecane posty

1 komentarze:

Dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie w moje skromne progi ;) ;)

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części)bez mojej zgody. Obsługiwane przez usługę Blogger.

POLECAM