In dziecko

BIBLIOTECZKA Antka i Marii

Na jesienne dni polecam Wam nie tylko fajne gry ale również ciekawe książki. Dziś wraz z Naszą Księgarnią pragnę pokazać Wam kolejną książkę z serii Opowiem Ci mamo oraz ukochanego przez Antka Brzechwę.

Serię książek Opowiem Ci mamo uwielbiamy. Mamy kilka pozycji na półce. Kiedy na stronie Naszej Księgarni ukazała się nowość Co robią pociągi - wiedziałam, że musimy mieć ją u siebie. Jak wiecie Antoni jest miłośnikiem pociągów, układania torów kolejowych więc z wielkimi oczami oglądał ową książkę i zadawał milion pytań przeglądając każdą stronę. Uwielbiam tą serie ze względu na ogrom możliwości. Bawimy się w szukanie szczegółów, rozwijamy wyobraźnię, uczymy się wspólnie. Jedna książka, a wiele możliwości. 

Pierwszy tomik dzieł Brzechwy Antoś dostał jak jeszcze był u mnie w brzuchu.  Czytałam mu wtedy opowiadania, gładząc czule brzuch. Może to dlatego Antek bardzo lubi dzieła owego autora. Brzechwa dzieciom, działa wszystkie, teatrzyki to zbiór pięknych dzieł wielkiego autora jak na przykład:  Czerwony Kapturek, Kot w Butach, Jaś i Małgosia. My bawimy się w odgrywanie ról tworząc tym samym własne teatrzyki w domu. Śmiechu przy tym masa, a dzięki temu rozwijamy Antka, uczy się na pamięć tekstów i przyaktorzy trochę ;) Taki celebryta.

Polecane posty

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie w moje skromne progi ;) ;)

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części)bez mojej zgody. Obsługiwane przez usługę Blogger.

POLECAM