In MACIERZYŃSTWO

Jak zorganizować sobie fajny dzień?

5 rad jak spędzić miło wolny dzień.

Nadszedł dzień, kiedy możesz wywieźć dzieci do dziadków na cały dzień? Rozmyślasz w co ręce włożyć? Od jakich porządków zacząć? Mam dla Ciebie radę. Zostaw ten cały bajzel. Dzieci wrócą i po godzinie nikt nie zauważy, że biegałaś z wywieszonym językiem ze ścierą w ręce. Odwożąc dzieci zajedź do ulubionej cukierni , kup kawałek ciastka i pędź do domu przebrać się w piżamę i wskakuj do łóżka.
Dziś o 5 radach jak miło spędzić wolny dzień w domu.
1. Zapomnij o diecie. Tak, tak. Jak raz na jakiś czas dasz sobie luzu, nic się nie stanie. Bez spiny, bez gotowania. Zrób sobie wolne. Zjedź ulubione ciasto do kawy, zamów ukochane sushi i ciesz się chwilą.
2. Zrób sobie maraton. Ulubiony serial, film? Zanurkuj pod kocem z kubkiem pysznej kawy i oglądaj bez wyrzutów kolejny raz ulubione losy bohaterów.
3. Pośmiej się z internetowych hitów. Czasem wchodzę na apynews.pl i wyszukuje znanych youtuberów, którzy często bawią mnie do łez. Lider Prankowania Wardenga-  nie każdego bawią ale przecież niemal każdy o nim słyszał i widział jego filmiki. Czasem warto obejrzeć coś na luzie, nie wymagającego zbytniego myślenia. Po prostu pośmiać się.
4. Weź długą ciepłą kąpiel. Jak nie masz wanny, zrób sobie długi prysznic, a później zasponsoruj sobie domowe spa.
5. Wyśpij się. Taki dzień pewnie nie często się powtarza, więc korzystaj i łap chwilę na drzemkę.


Ps. Ja taki dzień może otrzymam za 2 lata ;D

Polecane posty

1 komentarze:

  1. Żeby oderwać się od codzienności, biorę gorącą kąpiel albo łapie do ręki książkę :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie w moje skromne progi ;) ;)

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części)bez mojej zgody. Obsługiwane przez usługę Blogger.

POLECAM