In

Zegarek na prezent?

Kolejne skarpetki, krawat, perfumy, bielizna? Szukasz czegoś wyjątkowego, praktycznego i przydatnego? Może akurat rozglądasz się za zegarkami? Klikaj dalej, może zainspiruję Cię trochę.

Zauważyłam, że powoli odchodzi się od wyżej wymienionych prezentów, a zaczynami iść w kierunku przemyślanych, bardziej przydatnych produktów. Kilka osób z mojego otoczenia, właśnie pod choinkę zażyczyło sobie zegarki. Nie jest to prezent tani, dlatego opcja składkowego prezentu sprawdzi się tu idealnie. Jeden, a konkretny. Na stronie https://kuck.pl/ pozwoliłam sobie poszukać inspiracji  zapożyczyć jej trochę tutaj. Wybór szeroki, ceny też różniste, więc każdy znalazłby coś dla siebie. Ja śmieję się, że szczęśliwi czasu nie liczą, jednak zegarek rzeczy ważna, a i dopieści cały wizerunek czy to męski czy damski. Który model podoba Wam się najbardziej?


Polecane posty

1 komentarze:

  1. Ja po początkowej fascynacji zegarkami Michaela Korsa, stałam się wielką fanką Daniela Wellingtona. Ponadczasowy, nieprzekombinowany klasyk jest o niebo wygodniejszy od ciężkich bransolet Korsa. Nawet nie czuję, że mam go na ręce.
    I szczerze powiem - nie rozumiem mody na zegarki w typie gumowych o'bag o'clock czy Ice-Watch.

    Dokąd zmierza ta moda...? ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie w moje skromne progi ;) ;)

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części)bez mojej zgody. Obsługiwane przez usługę Blogger.

POLECAM