In PROJEKT MIESZKANIE

Pokój ucznia - inspiracje

Niby do momentu kiedy Antek czy Marysia pójdą do przedszkola zostało jeszcze trochę czasu, to jednak lubię wiedzieć co na rynku aktualnie gości, by później kiedy to obudzę się zapewne z ręką w nocniku, wiedzieć mniej więcej co nasz rynek ma do zaoferowania.Biurek, biureczek, regałów pomysłowych łóżek można znaleźć bez liku. Na meble-cezar.pl znalazłam inspiracje do dzisiejszego posta. Ja od dawna mam zamysł by pokój dzieci był jedyny w swoim rodzaju. Pobadają mi się ścianki wspinaczkowe w pokoju, drabinki gimnastyczne, zjeżdżalnie z łóżek piętrowych. Taka prywatna ich własna bawilandia. Oczywiście potrzeba do tego przestrzeni, o którą ciągle się staramy, więc kto wie, może uda się im stworzyć taki raj.


Lubię meble praktyczne. Nie tylko takie co mają super wyglądać. One muszą też pomieścić wszystkie potrzebne ubrania, rzeczy, książki, zabawki, a do tego nie mogą nudno wyglądać. Nie lubię też mebli, które są za bardzo pstrokate, zdecydowanie stawiam na klasykę czy też połączenie max dwóch kolorów ze sobą. Aktualnie u dzieci królują meble białe. Wystarczy już, że wszelkie pudła, pudełka, zabawki są kolorowe. One nadają ten dziecięcy charakter. 


Polecane posty

2 komentarze:

  1. extra to łóżko pierwsze!

    OdpowiedzUsuń
  2. ja lubię meble do zabudowy. Tylko, że biurko to juz nie... bo to element zmienny jednak ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie w moje skromne progi ;) ;)

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części)bez mojej zgody. Obsługiwane przez usługę Blogger.

POLECAM