In dziecko

Świat Lego dla małych i dużych.

Lego to według nas najlepsze klocki ever. Mamy je w domu od  ponad 3 lat i zebraliśmy już kilkanaście pokaźnych zestawów. Łączą one nasze dwa pokolenia. Dla Marysi są bezpieczne w 100%.

Kiedy kupiliśmy pierwszy zestaw nie wiedzieliśmy, czy Antkowi przypadnie on do gustu. Dzieci są różne. Dla nas coś może być fantastyczne i wydawać się może strzałem w dziesiątkę, dla dziecka już niekoniecznie. W naszym przypadku miłość do Lego wybuchła wraz z chwilą otworzenia pierwszego pudełeczka. Miłość była tak ogromna, że dosłownie kilka dni później zamawialiśmy już kolejne zestawy.
Jakie zestawy Lego dla malucha?
No tu odpowiedź prosta, bo jest to oczywiście Lego Duplo. Aktualnie mamy w domu tylko te klocki, ze względu na Marysię jedzącą wszystko co tylko wpadnie jej do rąk. Mamy już kupione zestawy typu Lego Ninjago oraz Classic w ilości ogromnej, jednak muszą one poczekać jeszcze chociaż kilka miesięcy. Sytuacja byłaby inna gdyby dzieci miały swoje pokoje, wtedy można by było bardziej nad tym panować.
Co do samego Lego Duplo, polecam w szczególności zestawy:
- CIĘŻARÓWKA SPIDER-MANA
- MOJA PIERWSZA FARMA
- DŻUNGLA
- WIELKA BUDOWA
- JASKINIA BATMANA
- POCIĄG Z CYFERKAMI

Gdzie znajdę najwięcej dostępnych modeli oraz atrakcyjne ceny?
Przeszukałam cały internet w poszukiwaniu takich zestawów, których nie mamy, a które wiem, ze ucieszyłby Antka czy Marysię. Najwięcej modeli i extra ceny znalazłam na https://salonklockow.pl
Mają expresowe wysyłki co jest niezwykle ważne, kiedy w domu czeka jak na szpilkach  wielki fan Lego.  Znalazłam tam również gry planszowe Lego oraz gry na konsole i PC. Wszystko w jednym miejscu, bez konieczności zbędnego, żmudnego szukania. Antek aktualnie gra na konsoli w Lego Batman, jednak jak zobaczyłam dostępną grę Planszową z Lego Harry Potter to aż ciarki mnie przeszły. Mój ukochany film, którym chciałabym zarazić ( i książkami) swoje dzieci w wydaniu tak extra gry! No synu, rośnij szybko i zamawiamy to cudo. Rodzice będą z Tobą grać jak najęci - a fanów Pottera w naszej rodzinie coraz więcej, więc o towarzystwo nie będzie trudno!

Polecane posty

2 komentarze:

  1. Lego to najlepsza zabawka świata!

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie znałam tej firmy, a kurcze zestawy mają czadowe ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie w moje skromne progi ;) ;)

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części)bez mojej zgody. Obsługiwane przez usługę Blogger.

POLECAM