In gadżety

Gadżety dla faceta


Nie wiem czy też tak macie, że nie raz zastanawiam się jaki prezent kupić dla faceta. Nie ważne czy to mojego, czy znajomego, czy z rodziny. To wcale nie jest taka prosta sprawa jakby mogło się wydawać. Znacznie lepiej i prościej o prezent, gdy dana osoba ma hobby, ma pasję.

Kiedy mój mąż parę lat temu łowił ryby - dostawał w prezencie wędki, kołowrotki, wodery i inne cuda. Kiedy jednak w związku z pracą, nie miał czasu na spędzanie długich godzin nad wodą i zaczął poświęcać się sportowi , dostaje prezenty w tym kierunku. Znacznie łatwiej idzie mi wtedy szukanie, wybieranie czegoś, bo wiem już czego potrzebuje i wiem, że dana rzecz sprawi mu przyjemność. Otaczamy się na całe szczęście ludźmi, którzy posiadają różne pasje i na przykład ostatnio kupowaliśmy prezent naszemu znajomemu - motocykliście. Na stronie akcesoriamotocyklowe.pl znaleźliśmy tyle ciekawych produktów, że głowa mała. Od drobnych gadżetów na każdą kieszeń, po sprzęty porządne. Arek oczywiście, już napomknął, że piękne motocykle tam widzie.  Zrobię więc chyba zrzutę Narodową - każdy polak coś przeleje mi na konto i będzie dla chłopa prezent ;D

No ale jeśli mam być szczera, to motocykle i skutery są tam obłędnie piękne. Ten poniższy czerwony,jak znalazł, to koloru moich dzisiejszych paznokci i ramoneski wiszącej na wieszaku. No powiedźcie, że nie?!


Jeśli o ramonesce mowa... Tak szukałam i przeglądałam, jaki prezent można mu kupić... Kiedy już wybraliśmy fajny kask dla niego, odkryłam kategorię - odzież. Jeśli jesteś na tej stronie - wyjdź , wyłącz ją i nie otwieraj laptopa. Ja popełniłam ten błąd i tym samym odkryłam ją...
Kurtkę skórzaną damską. Jestem nią oczarowana, jestem zakochana i chcę ją mieć! Muszę.

Swoją drogą.. jak to jest, że ja zawsze znajdę coś dla siebie? Na stronie dla motocyklisty, na stronie na wędkarzy znalazłam fajną parkę , na stronie dla miłośników jazdy konno, piękne, klasyczne buty. Eh.. kobieta. Wniosek? Nie mogę mieć dostępu do internetu. No nie mogę.

Polecane posty

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie w moje skromne progi ;) ;)

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części)bez mojej zgody. Obsługiwane przez usługę Blogger.

POLECAM