In MACIERZYŃSTWO zdrowie i uroda

Modna matka, ważna sprawa

Minęło już trochę czasu od pamiętnego wypadu na See Blogger Łódź 2018, a ja wciąż pełna emocji, cieszę się, że udało mi się wyjechać na weekend, poznać tylu wspaniałych ludzi i odpocząć od codzienności. Pakując walizkę na ten weekend, bałam się, że nie wbije się w "obowiązujące" tam trendy. Nic z tych rzeczy! Dzięki nim, udało się to znakomicie.


Niestety zdjęć mam mało z tego wydarzenia ponieważ moja osoba towarzysząca nie załapała wejściówki na to wydarzenie, a selfie to nie to samo co zdjęcie w całej okazałości. Do walizki podróżnej zapakowałam 3 komplety ubrań, a w każdym z nich było coś właśnie od nich! Od kogo?
Oczywiście od BONprix! Zabrałam ze sobą Tshirt, buty espadryle ( ostatnie zdjęcie) od nich oraz wystrzałową sukienkę, o którą wiele z Was pytało na Instagramie!

 Stoisko BonPrix było z nami podczas Seebloggers i kolejki były tam ogromne! Nic dziwnego, bo jakość ubrań, ich różnorodność i ceny zadowalają mnie już od dłuższego czasu. Sukienka Shirtowa o która wiele z Was pytało podbija serca wszystkich. Jest cienka, dzięki czemu w upalne dni idealnie się nosi, jest odpowiedniej długości ( z racji moich kompleksów nie założę nic przed kolano) i jest śmiesznie tania - bo kosztuje pięćdziesiąt parę złotych. Nie mam niestety jej zdjęć podczas tego zjazdu, dlatego załączam zdjęcia poniżej z naszych wypadów nad jezioro ;)


 Top z koronką również pochodzi z ofert bonprix. Jest świetny gatunkowo, nie mnący się. Nie opina ciała, luźno je otula dzięki czemu zyskujemy tu komfort noszenia na piątkę z plusem.Co ciekawe podobne topy ( a może nawet te same) królowały podczas zjazdu See bloggers, być może dlatego, że koronka jest teraz w modzie.
Śmiałam się gdy przechodziłam obok stoiska BonPrix w Łodzi, bo byłam żywą ich reklamą, krocząc dumnie z wykładów na wykłady odziana w ich ubrania.
Tutaj macie moją ulubioną koszulkę z tej samej firmy, którą zamówiłam chyba z pół roku temu. Nic jej się nie dzieje, dalej ma tak samo żywe kolory i jest świetna, a kupiona za 20 zł... Dlatego systematycznie zamawiam ich produkty i lubuję się w nich ogromnie!


Polecane posty

2 komentarze:

Dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie w moje skromne progi ;) ;)

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części)bez mojej zgody. Obsługiwane przez usługę Blogger.

POLECAM