In

Kiedy cisza na blogu oznacza idące zmiany!

Ostatni post - 10 sierpień. Już wtedy wiedziałam, że coś się święci. Już wtedy palce krążyły po klawiaturze i gotowe były wystukać na klawiaturze idącą radosną nowinę. Wolałam jednak zaczekać, poczekać na bezpieczny moment. I oto dziś, mogę napisać...
Może od początku. Zaczęliśmy myśleć o tej decyzji pod koniec zeszłego roku. Trochę z lękiem jak to będzie, trochę podekscytowani ale oboje na TAK zdecydowaliśmy się na ten krok. Skoro decyzja podjęta, to trzeba działać... i tak oto miesiąc sierpień okazał się być dla nas łaskawy i staliśmy się posiadaczami nowego mieszkania. Przez najbliższy miesiąc, dwa, trzy... będę Was męczyć zmaganiami remontowymi, naszymi czterema kątami i generalnie tematyką #własnykąt !
To się dzieje!

By jednak dzieci nie odczuły naszego zdenerwowania, zmęczenia, umilamy im czas książkami, grami, szukamy zajęć. Ostatnio trafiła do nas gra  od marki REBEL - Fruit Ninja i wciągnęła nas. Gramy teraz w nią w niemal każdy wieczór - musimy też grać przecież w nasze ukochane Wsiąść do Pociągu <3.

Ja oczywiście muszę to zaznaczyć, że mam domu kilka gier maki Rebel i każda, absolutnie każda gra to strzał w 10tkę. Z przyjemnością wracamy do każdej gry, którą posiadamy i bawimy się przy nich doskonale.
Gra Fruit Ninja to gra , która samą nazwą przyciągnęła zainteresowanie Antka. Jest On bowiem na etapie Ninja i wszystko co z nim związane jest cool. Dlatego też do gry już po samej nazwie był przekonany pozytywnie.
Jaki jest cel gry?

Gra jest przeznaczona od 3 do 6 osób więc  sprawdzi się na małe i większe spotkania. Pudełko składa się z: Rękojeści Katany czyli świętej relikwii czcigodnego sensei,  72 kart owoców, 30 kart nagród, 98 żetonów złotych jabłek, 6 kart pomocy.
Rozgrywka trwa od 2 do 4 rund, a każda z nich składa się z 11 tur, a każda z tur z 3 faz. Dlatego na początek by dziecko zrozumiało grę i jej zasady zaleca się ograniczyć grę do 2 rund.  Fazy dzielą się na fazy owoców, punktów i przekazywań.
Gra wciąga i uczy logicznego myślenia oraz spostrzegawczości. Jest pięknie wykonana, kolor kart,żetonów są żywe, wyraźne, a sama gra jest przemyślana i świetnie dopracowana. Szczerze ją polecam!

Polecane posty

6 komentarze:

Dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie w moje skromne progi ;) ;)

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części)bez mojej zgody. Obsługiwane przez usługę Blogger.

POLECAM