In

Nowości od Wydawnictwa Nasza księgarnia
Uwielbiałam jako dziecko układać puzzle. Godzinami , a czasem nawet tygodniami układałam coraz trudniejsze zestawy.  Wtedy nie było takiego fajnego wyboru jak teraz. W dzisiejszych czasach dzieci mają do wyboru do koloru możliwych wariantów puzzli. My wybraliśmy tym razem te z naszej ulubionej książki o przygodach Pucia oraz coś trudniejszego dla Marysi, a łatwego do Antka by mogli razem spędzić czas na ich składaniu.Pucio co tu pasuje- to super układanka, która ma na celu rozwinąć u dziecka spostrzegawczość, mowę, a przede wszystkim ma ona pobudzić malucha do myślenia.  Nie dość, że dziecko musi dopasować poszczególne elementy do rysunku głównego, to jeszcze może je nazwać, może powiedzieć w jakiej sytuacji używa ich ono samo. 
Oczywiście sama układanka jest pięknie wydana, jak zresztą cały zestaw serii Pucia.  Układanka zapakowana jest w kwadratowe pudełeczko. 
Świetna zabawa dla dzieci.

Pucio = puzzle 3w1-  to Puzzle także z serii Pucia, spakowane do kwadratowego pudełeczka, w którym mieszczą się 3 zestawy puzzli po 16, 20, 24 puzzli, czyli mamy do ułożenia aż 3 różne obrazki. Polecam dla fanów Pucia, wejść w link powyżej i pobrać sobie kolorowankę z  naszym ulubieńcem w formie pdfu.Kraina czarów, puzzle-  świetny obrazek podzielony został na 54 duże elementy, które po ułożeniu tworzą ilustracje o powierzchni 47x33cm. Puzzle są bardzo dobre jakościowo, twarde, nie rozwarstwiają się, dobrze przylegają do kolejnych elementów.


Moim zdaniem to super sprawa, że Nasza Księgarnia tworzy też puzzle.  Bo o ile puzzle wielkich, kinowych bajek są tworzone przez wiele firm, o tyle te  bestselery książkowe już nie- a szkoda. Dlatego cieszę się ogromnie z serii Pucia, bo to szalenie mądre książki i fajowe puzzle.

Polecane posty

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie w moje skromne progi ;) ;)

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części)bez mojej zgody. Obsługiwane przez usługę Blogger.

POLECAM