In

Niedzielne wspomnienia.
Wzięło mnie na wspomnienia, przeglądając posty wstecz.  Dodałam zdjęcia z bloga, niektóre ze starą szatą graficzną, z innym logo ale moje i piękne. Za to lubię blogowanie, za dodawanie zdjęć w ilości nieograniczonej, zdjęć których nie wywołałabym( bo za dużo jednakowych, bo zdjęcia jedzenia, przyrody w ilości ogromnej). Patrzcie i wzruszajcie się ze mną. ;)


Brzusio <3Ktg które 8 września nie wykazało nic. Zostałam odesłana do domu i miałam zgłosić się 4 dni później. O 00:12 zaczęły się skurcze co 10 minut, a o 01:32 odeszły mi wody. 9 września o godzinie 9:00 urodziłam Antka.Moja chudzinka ;)

Miłość ma.


Ten widok rozczula mnie do granic. Jak jak uwielbiałam ich zamotanych <3
Boziu... mój maluszek mały. Teraz widzę jak ten czas pędzi...


Te koła <3. Wózek baaardzo lubiłam, poza minusem za płytki kosz na zakupy.Miłość do szparagów zaczęła się w tamtym roku. Zdecydowanie wolę zielone.


Krzesła barowe, które pomogły nam przetrwać etap kiedy Antek wszystko zrzucał z naszego stołu. Jadaliśmy wtedy przy ladzie. w spokoju.  Jedno krzesło niestety połamało się i postanowiliśmy nie kupować zastępczego hokera.  Drugie też zostanie usunięte z czasem dając nam więcej miejsca w mieszkaniu. ;)Moi!


Słoneczko moje.
Impreza roczkowa, a tu już drugie urodziny się powoli zbliżają... Nowy aparat i lepsza jakość zdjęć ;) oł je!

Kocham! Kocham robić zdjęcia, kocham wspominać. 

Polecane posty

9 komentarze:

 1. Widzę cudowną pizzę! :D ale się pozmieniało.. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a wiesz, że zrobiłam ostatnio pizze dla siebie w wersji fit i była zajebista?!

   Usuń
 2. Och ja uwielbiam zdjęcia :) Mam ich całe tony i pomimo, iż nie jestem profesjonalistką to każdą sekundę najchętniej bym dokumentowała.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeju jaki duży on się urodził!

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne są Wasze zdjęcia! Piękni jesteście Wy:) Trzymaj te wspomnienia, chomikuj, analizuj, oglądaj - przecież są takie cudowne i tylko Wasze:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedy to mija wszystko? No kiedy?

  Zdjęcia piękne!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie w moje skromne progi ;) ;)

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części)bez mojej zgody. Obsługiwane przez usługę Blogger.

POLECAM