In

Wesołe niech będą Święta!

 W natłoku obowiązków, zmian wizerunku mieszkania, pracy, codzienności przychodzi ten czas, ta magia Świąt, kiedy trzeba zwolnić, zatrzymać się, stanąć w miejscu i spojrzeć na to co się ma w życiu. Na rodzinę, na bliskich, na ciepłe mieszkanie, miłość, zdrowie.  Warto zapomnieć o troskach, obowiązkach i tej ciągłej gonitwie i w te kilka krótkich dni, napawać się tym co mamy, co los zesłał nam w życiu.


Warto więc spojrzeć na tego męża,  który tak często jest naszą opoką, naszym wsparciem  i warto docenić to co się ma, bo patrząc na to co dzieje się dookoła, takie właśnie związki trzeba doceniać, pielęgnować i dziękować za nie Bogu.
Warto spojrzeć na dzieci/dziecko które uśmiecha się do nas beztrosko, które biegnie w naszym kierunku byśmy ukoili jego ból po potknięciu, które powstało z wielkiej miłości i stało się radością i wartością najcenniejszą. 
Warto spojrzeć na najbliższych, którzy wspierają nas w codzienności, którzy są z nami na dobre i złe. Którzy wywołują to ciepłe uczucie w sercu i szeroki uśmiech na twarzy. 
Właśnie w takie dni, warto docenić to co mamy jeszcze bardziej. W ten wyjątkowy czas należy podziękować wszystkim, za to, że są i będą z nami do końca.

Wam kochani, życzę w te Święta, samych pogodnych dni, spędzonych w zdrowiu i szczęściu. Życzę Wam  wielu chwil z najbliższymi, mało smutków i łez, choć i one są potrzebne by docenić życie. Bądźcie pogodni i szczęśliwi, zmieniające się ku lepszemu, zarażajcie optymizmem i kochajcie pełną piersią!


Ps. A po Świętach przypominam, że na blogu ukaże się seria Projekt Salon. Znajdziecie w nim kilka inspiracji, min ze sklepu: http://meblohand.eu/ , kilka fajnych zmian wyglądu mebli za kilkadziesiąt złotych. Pokaże Wam jak małe dodatki potrafią odmienić wystrój Waszych czterech kątów ;)

Polecane posty

22 komentarze:

 1. śliczny mikołajek! najlepszego Asiu!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wesołych i Spokojnych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki! Wzajemnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kraina lodem płynącagrudnia 24, 2015

  Dla Ciebie Oceanna i dla całej rodzinki zdrowia i miłości. Byś dalej dla nas pisała, by mąż kochał Cię tak jak kocha, a nawet mocniej ( jeśli się da) by synek zdrowo się chował i skoro tego pragniesz, by pojawił się mały skrzat w niedługim czasie ;) ;*

  OdpowiedzUsuń
 5. Spokojnych, zdrowych i nie tuczących ;D

  OdpowiedzUsuń
 6. A pokaż jak choineczkę udekorowałaś?? Antoś pewnie szczęśliwy jak choina w domu ... Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Święta to magiczny cZas, wesołych i pogodnych świąt!:)
  Klikniesz w linki w nowym poście będę wdzięczna :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Pięknych, rodzinnych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Niech te święta będą dla Was wyjątkowe, a przede wszystkim rodzinne, Cieszcie się sobą!

  OdpowiedzUsuń
 10. I dla Was Wesołych pełnych magi Świąt

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie w moje skromne progi ;) ;)

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części)bez mojej zgody. Obsługiwane przez usługę Blogger.

POLECAM