In

Konkurs!


Mimo smutków, muszę dalej działać, żyć i myśleć optymistycznie. Staram się nie zaprzątać głowy Marysinymi myślami więc, rzucam się w wir prac, by nie mieć czasu na gdybanie. W związku z zaplanowanym już jakiś czas temu konkursem dla Was, postanowiłam na ten znienawidzony przez wielu poniedziałek przygotować dla Was super rozdanie wraz z firmą Motherhood. Zapraszam.Nadchodzi czas przedszkola, drzemek w nim, chłodniejszych nocy, więc pomyśleliśmy z Panią Justyną, że idealnym produktem na konkurs z ich firmy okaże się być Śpiworek przedszkolaka. My swój śpiworek mamy od roku, mimo iż Antoś do przedszkola nie chodzi. Używamy go i w domu i na  wyjazdy. Był z nami nad morzem, u pradziadków , u dziadków. Czasem służy nam jako koc, gdy mamy go pod ręką. Pełny post na jego temat znajdziecie tutaj.

Mamy dla Was jeden śpiworek w wybranym przez Was kolorze, a przyznam Wam szczerze, że ciężko zdecydować się na ten jeden jedyny.  Nasze rekinki urzekają nas do tej pory,a  tu kolejne nowości wyszły na rynek:

Firma Motherhood jest z nami od dłuższego czasu. Była i jest przy Antosiu, będzie i przy Marysi. Lubimy ją za jakość i magiczne Made in Poland, dlatego z największą przyjemnością organizuję z nimi owy konkurs.  Zatem przejdźmy do konkretów. ;)


 KONKURS!!!

Zasady konkursu: 

Aby wziąć udział w konkursie należy:
1. Polubić konta na facebooku Motherhood oraz Pannaoceanna
2. Polubić TO zdjęcie konkursowe na facebooku,
3. Być OBSERWATOREM bloga Panna0ceanna
3. Wyrazić chęć uczestniczenia w zabawie, pod tym postem i napisać, który śpiworek wybieracie.
4. Udostępnić publicznie banner konkursowy,
5. Zaprosić minimum dwie osoby do zabawy, poprzez otagowanie ich
6. Świetnie się bawić!
Konkurs trwa od 29.08 do 12.09
Do 2 dni po zakończeniu zabawy zostanie wybrany zwycięzca.

Polecane posty

11 komentarze:

Dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie w moje skromne progi ;) ;)

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części)bez mojej zgody. Obsługiwane przez usługę Blogger.

POLECAM