In współpraca

Socialdruk - wydrukuj wspomnienia!Nudzą Cię tradycyjne zdjęcia? Myślisz o czymś oryginalnym? Chcesz podarować bliskim ciekawy prezent, który ich wzruszy? Polecam Ci te kwadraty, te cuda dzięki którym wspomnienia zyskują inny wymiar!Małe kwadraty - tak zwane Printy są z nami od kilku lat. Foto Magnesy na lodówkę cieszą mnie ogromnie ilekroć szykuję jakiś posiłek i zerkam na te nasze piękne zdjęcia zamknięte w tych kwadratach. Fotoramka  z naszych ostatnich wakacji dumnie wisi na ścianie. Printy są z nami w portfelach, ramkach, były także na pierwszych urodzinach Antka w formie wspomnień 12 miesięcy jego życia.
Socialdruk ma w swojej ofercie wiele niebanalnych produktów, dzięki którym nasze zdjęcia zyskują inny wymiar.

 • Nie masz pomysłu na prezent na Dzień Babci i Dziadka - możesz podarować im np. magnesy na lodówkę z Waszymi wspólnymi zdjęciami. 
 • Szukasz inspiracji na prezent dla Ukochanego?- podaruj mu czekoladę z Waszym zdjęciem.
 •  Chcesz urządzić imprezę urodzinową w fajnym stylu? - kup sznurek, klamerki i printy i poprzypinaj ładnie zdjęcia jubilata.
 • Nie macie pomysłu na prezent dla ulubionego nauczyciela? - Kup plakat z dziesiątkami zdjęć upamiętniającymi Wasze wspólne lata. 


Wiadomo, że wywołuję też normalne, tradycyjne zdjęcia do albumów, jednak do ramek na ścianę, do dekoracji, na lodówkę, na pamiątkę dla najbliższych lubię takie oryginalne formy utrwalenia wspomnień. Ceny w Socialdruk też są bardzo przystępne i na każdą kieszeń, dlatego uważam to bardzo fajne i ciekawe pomysły na prezenty dla najbliższych ;)Polecane posty

6 komentarze:

 1. super! i faktycznie spoko ceny widzę, większość do 50 zł spokojnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. zamawiałam już u nich, po Twoim ostatnim poleceniu. Szybko wyslali mi printy, a urodziny z nimi nabrały fajnego klimatu ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna opcja :) obserwuje i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie w moje skromne progi ;) ;)

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części)bez mojej zgody. Obsługiwane przez usługę Blogger.

POLECAM