In PROJEKT MIESZKANIE

Dom z pięknym tarasem


Kiedy mieliśmy 18-19 lat chcieliśmy mieszkać jak najbliżej centrum miasta. By było blisko na przystanek autobusowy, do barów, do kina, do znajomych. Z biegiem lat priorytety się zmieniały i już nie pobliski pub był ważny, a dobre przedszkole pod nosem, fajny plac zabaw niedaleko domu. Kiedyś hałas, gwar i głośna muzyka nie przeszkadzały nam w niczym, dziś wolelibyśmy zamieszkać na wsi, gdzie cisza spokój i natura.
Marzy nam się dom, dom z tarasem, piękną zielenią, miejscem na grilla, na plac zabaw. Ja jako perfekcyjna pani domu widzę siebie już na tym tarasie, zastawiającą stół pysznym obiadem, gdzie wspólnie jedlibyśmy posiłki.
Przeglądam często internet szukając inspiracji takie jak te, wklejone w ten post i rozmarzam się. Piękne domu, markizy na tarasach/balkonach, pełne zieleni ogródki. Mimo, iż raczej wybierzemy inną opcję i będzie to mieszkanie w bloku, to pomarzyć zawsze można, a inspiracje nie pójdą na marne. Już na przykład wiem, że priorytetem będzie duży balkon/taras, który zagospodaruję po swojemu. Znajdziecie tam ratanowe krzesła, drewniany stolik, świeczki, jakieś kwiaty. Marzy mi się też markiza, która chroniłaby nas przed słońcem w upalne dni. Nawet znalazłam już taki system tutaj-    sukcesgroup.pl , gdzie pilotem mogłabym ją rozkładać. To extra wygoda i luksus. W upalne dni, można nalać dzieciom odrobinę wody do jakiegoś małego basenu, wystawić na taras, zasunąć markizę przed szkodliwym słońcem i chłodzić się , chłodzić, chłodzić.
I siedzę sobie tak teraz otulona kocem, popijając gorącą kawę, a myślami jestem już przy lecie, strojach kąpielowych, sezonowych owocach i beztroskich uśmiechach moich dzieci.
Rozmarzyłam się.

Zdjęcia, źródło: internet

Polecane posty

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie w moje skromne progi ;) ;)

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części)bez mojej zgody. Obsługiwane przez usługę Blogger.

POLECAM