In dziecko

Poczytaj mi mamo, czyli biblioteczka moich dzieci

O tym, że nasz dom jest pełen książek wiecie doskonale, dlatego piszę Wam o naszych najlepszych wyborach, by móc Was inspirować. Książki to magia, która sprawia, że dzieci przenoszą się do sfery wyobraźni, by razem z bohaterami książek przeżywać najwspanialsze przygody. 
Poczytaj mi mamo, powiedział Antek po czym zatopiliśmy się w naszych nowościach bez reszty.

Opowiem Ci, mamo, co robią dinozaury - to nowość od wydawnictwa Nasza Księgarnia. 
Mamy większość książek z tej serii i każda, absolutnie każda jest naszym hitem. Powoli Marysia zaprzyjaźnia się z nimi.  Ta część to pokazane losy dinozaurów. Cofamy się więc w czasie i przeżywamy fantastyczne przygody poznając Diplodoka, Tyranozaura i wiele, wiele innych zwierząt. Jak w każdej książce z tej serii, tak i w tej mamy zadania do wykonania, dzięki czemu podróż ta jest jeszcze bardziej ekscytująca. Moje 10/10.
Aktualnie na stronie Nasza Księgarnia, możecie kupić tę książkę z 20% rabatem.


Grzyby to książka również tego samego wydawnictwa, którą wybrałam, gdyż Antek odkąd udał się z tatą na zbieranie grzybów w lesie, miał milion pytań na ich temat, na które często brakowało mi odpowiedzi. 96 stron wyczerpujących informacji o grzybach, sprawiło, że Antoni, nie ma już żadnych pytań. Wie wszystko. Choć aktualnie twierdzi, że każdy grzyb jest trujący i zanim zje pieczarkę, zada mi miliony pytań, czy aby na pewno nie pochorujemy się po niej. ;)
Sama przyznam, że wiele się dowiedziałam czytając tę książkę. Jest pisana prostym, zrozumiałym językiem i  mimo, iż skierowana jest dla dzieci powyżej 6 roku życia, 4 latek bez większego problemu zrozumie całą zawartą w niej treść. Polecane posty

4 komentarze:

 1. Interesujące, kolorowe i ładnie wydane książki. Doskonałe na prezent a także możliwość spędzania wspólnie czasu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak byłam mała to miałam taką książkę o dinozaurach, i pamiętam, że ją uwielbiałam, bo poznawałam nazwy dinozaurów, ich wygląd itp. Książki edukacyjne są bardzo ważnym elementem dzieciństwa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaka świetna ta książka o dinozaurach! Żałuję bardzo, że szwagier (maniak tematyki;)) jest już na nią za stary - chociaż ma 8 lat ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne książeczki <3 Moje dzieci uwielbiają dinozaury :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie w moje skromne progi ;) ;)

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części)bez mojej zgody. Obsługiwane przez usługę Blogger.

POLECAM