In MACIERZYŃSTWO

A może tak utworzyć swoje prywatne SPA?Kobieta powinna dbać o siebie cały czas, oczywiście mężczyzna również, jednak uważam, że mają oni łatwiejsze zadanie. Wystarczy, że się ogolą ,umyją zęby i heja mogą ruszać w świat. U nas sprawa się komplikuje.
Makijaż, obowiązki domowe, męczą naszą twarz, ciało. Dlatego jego zwykłe umycie nie zawsze wystarczy. Często trzeba sięgnąć po inne środki. Czasem warto udać się do kosmetyczki, bądź zainwestować w sprzęty, produkty, który pomogą nam i naszej skórze. Ja ostatnio szukając urządzeń do sportu, ćwiczeń, trafiłam na fajną firmę, która poza owym sprzętem na również urządzenia kosmetyczne zarówno do salonu jak i do domu:Salonu nie mam ale oferta, którą mają do użytku w domu, coraz bardziej mnie kusi. Jako matka nie zawsze mam czas, by systematycznie chodzić do kosmetyczki, a jeśli już znajdę chwilę, to najczęściej jest to godzina 21 kiedy nie mam już siły nigdzie jechać. Wtedy mogłabym  w zaciszu domowym, przy kubku gorącej herbaty, ponaprawiać sobie to i owo. 
I tu do Was pytanie, czy ktoś z Was ma jakieś takie sprzęty w domu? Jak one się sprawdzają? Co polecacie?

Polecane posty

1 komentarze:

Dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie w moje skromne progi ;) ;)

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części)bez mojej zgody. Obsługiwane przez usługę Blogger.

POLECAM