In MACIERZYŃSTWO moda

Za ponad dwa miesiące Święta, pora na coś ciepłego do ubrania!Plus 2 kilogramy w trzy dni, nowe zmarszczki od ciągłego śmiechu, przeprogramowane dzieci od swobody i luzu... Niebawem nastanie ten magiczny czas <3

Odkąd mamy dzieci, powroty do domu często wiążą się z odpoczynkiem dla nas. To właśnie w naszych czterech kątach, wiemy, że dzieci ( teoretycznie) nie zrobią sobie krzywdy, bo wszystko, względnie jest pozabezpieczane. Nie musimy chodzić za nimi krok w krok, mamy pomocne, ulubione zabawki, nie żyjemy na walizkach. Lubię Święta, lubię przebywać w gronie rodziny, lubię wyjechać z domu na jakiś czas, jednak cieszą mnie ogromnie powroty. Nie bez powodu mamy przecież powiedzenie: " Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej".
Jednak te święta będą inne, bo jesteśmy wreszcie na swoim, wrócimy wieczorem do domu, po to by następnego dnia znowu ruszyć do rodziny.
Pora wybrać stylizacje świąteczne, ciepłe ubrania, swetry na ten czas. 
Ja zaczynam w tym roku wszystko wcześniej, bo pierwszy raz będę przystrajała nasze nowe gniazdko.
Pierwszy wybór  ubrań już był i szykowanie umiliła mi paczka od Bon-Prix i zamówione ubrania w mniejszych rozmiarach, które (mimo plus 2 kg na plusie) pasowały na mnie idealnie! 
Super sweter w kropki, extra wygodne spodnie power-stretch- push up i humor od razu zrobił się lepszy, a powrót na dietę bardziej zmotywował do działania. Prezentowane spodnie, zamawiam już 3 raz i te aktualne, są już 3 rozmiary mniejsze. Jest mi z tym niesamowicie dobrze. Lubię spodnie dopasowane, które nie dodają mi zbędnych kilogramów. Te sprawują się świetnie. 

Sweterek natomiast jest nie za gruby, nie za cienki. Taki w sam raz. Ma bardzo przyjemny materiał i fajny krój z rozcięciami po bokach. Po praniu nic się z nim dzieje. 


Niebawem się rok, pora podsumować sobie te 12 miesięcy. Zrobić rachunek sumienia, plany na przyszły rok, podjąć pewne kroki, działania. Wiele planów, marzeń...
A jak u Was? Podsumowujecie rok? Robicie sobie listę planów na 2019? Czy może żyjecie chwilą?

Polecane posty

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie w moje skromne progi ;) ;)

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części)bez mojej zgody. Obsługiwane przez usługę Blogger.

POLECAM