In gadżety

Gry dla dorosłych

10ty już chyba raz  napiszę tutaj na blogu, że mamy to szczęście, że nasze dzieci chodzą stosunkowo wcześnie spać. Nie jest tak oczywiście zawsze bo są pewne odstępstwa ale w roku szkolnym staramy się by między 19:30 a 20:00 już spali. Oni są wyspani kiedy na drugi dzień muszą wstać do przedszkola, a my mamy chwilę na siebie wieczorem. Jak ją wykorzystujemy?Często oglądamy filmy, choć ostatnio zwykle w piątki i soboty mamy seanse filmowe, jemy wspólne kolacje przy świecach, rozmawiamy czy też gramy w gry. Tak dobrze czytacie Gramy W Gry!
Teraz na rynku jest tyle świetnych gier dla dorosłych, że głowa mała.  Można przebierać i przebierać godzinami. Dziś chcę Wam napisać słów kilka o grze marki Rebel - Tajniacy.


Gra Tajniacy to super pomysł na imprezową rozrywkę czy po prostu wieczorną grę we dwoje.
O co chodzi w grze?
Dwie drużyny, którym przewodzi dwóch Szefów Wywiadu, próbują jak najszybciej nawiązać kontakt ze wszystkimi swoimi agentami. Problem leży w tym, że Szef Wywiadu może podawać swojej drużynie tylko jedno hasło na turę, którym powiąże ze sobą kilka widocznych dla wszystkich kryptonimów. Drużyna musi domyślić się, który z prezentowanych kryptonimów należy do agentów ich drużyny, omijając cudzych agentów. Ale uwaga! Jeden z kryptonimów należy do zabójcy...

Kocham tego typu gry, filmy, seriale. Zawikłane, trudne do odgadnięcia, wciągające. Taka właśnie jest ta gra, wciąga na maxa. Śmiechu i emocji gwarantuje Wam mnóstwo. Nie ma opcji by ktoś się nudził!

 Ja osobiście najbardziej lubię grać w tę grę w 8 osób. O rety, co wtedy się dzieje to głowa mała. Przeżywamy jak dzieci i jakby tak spojrzeć na nas w tedy z boku to właśnie tak wyglądamy grając :)
Gra jest w fajnej cenie dzięki czemu idealnie sprawdzi się na prezent - a pamiętajcie, że święta się zbliżają :))

Polecane posty

4 komentarze:

  1. uwielbiam te Twoje inspiracje i właśnie idealnie trafiłaś, bo idę do znajomych na nowe mieszkanie i nie wiedziałam co im kupić, a uwielbiają gry, więc mam już pomysł :)

    OdpowiedzUsuń
  2. ta marka ma w ogolę bardzo dużo fajnych gier. Znasz gre wsiaść do pociągu?

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie w moje skromne progi ;) ;)

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części)bez mojej zgody. Obsługiwane przez usługę Blogger.

POLECAM