Suszarka do włosów do 100 zł

Suszarka do włosów do 100 zł to doskonały gadżet dla każdej z pań, w dodatku oferujący wiele za niską cenę. Na co dzień sprawdza się w wielu sytuacjach. Czy to w przypadku krótkich włosów, czy długich, prostych i kręconych. Jej parametry nie są raczej wielkie, więc idealnie sprawdzi się podczas podróży, a także na siłowni czy basenie. Wybór jest duży, dlatego warto dokładnie zastanowić się, czego oczekujemy.

Suszarka do włosów do 100 zł wcale nie musi okazać się trudnym wyborem, zwłaszcza, gdy przeczytacie nasz poniższy poradnik. Podpowiemy w nim, jak dobrać sprzęt do oczekiwań, gdzie dokonać zakupu i na co zwrócić uwagę. Chcecie parę przydatnych porad? W takim razie zapraszamy Was do lektury już teraz!

Jaką suszarkę do włosów do 100 zł wybrać i kupić?

Choć wydawać by się mogło, że suszarka do włosów do 100 zł to dość tani przedmiot, jednak posiada cechy, które są dobrej jakości. Aby móc cieszyć się jej wszystkimi funkcjami i jakością, warto dopasować ją do własnych oczekiwań. Wtedy może się okazać najlepszą suszarką dla nas. Możemy wyróżnić więc, te oto kwestie:

  1. obudowa,
  2. moc,
  3. nadmuch i temperatura,
  4. dyfuzor,
  5. jonizator,
  6. przechowywanie.
Suszarka do włosów do 100 zł
Suszarka do włosów do 100 zł / Ranking i opinie

Obudowa suszarki do włosów do 100 zł

Choć suszarka do włosów do 100 zł wcale nie jest drogim sprzętem, to jednak jej obudowa powinna być dość solidna. Przede wszystkim zdecydujmy się na trwałą obudowę, wykonaną z odpornego na wysoką temperaturę i uszkodzenia tworzywa sztucznego. Zwykle jest to plastik. Dobre modele zapewnią nam antypoślizgową warstwę, głównie na rączce. Jest to bardzo przydatne, gdy mamy wilgotne ręce.

Zwróćmy też uwagę, czy wszystkie przewody elektryczne są odpowiednio zabezpieczone, aby nas nic nie poraniło. Możemy wybrać model, który posiada ruchome łączenie z kablem. Wtedy mamy szansę, że kabel dłużej zachowa swoją jakość, nic się nie wygnie, nie przepali.

Moc suszarki do włosów do 100 zł

Moc suszarki do włosów do 100 zł to ważny element w przypadku takich urządzeń. Niektóre mają większą a inne mniejszą moc, w zależności od modelu. Jednak to, na jaką się zdecydujemy zależy w głównej mierze od nas i naszych preferencji. Ale warto ją dopasować do rodzaju włosów. Grubsze mogą szybciej się suszyć przy większej mocy. Ten rodzaj długich, grubych włosów wymaga co najmniej 1000 W. Im większa moc, tym oczywiście szybciej nam wysuszą mokre włosy.

Nadmuch i temperatura suszarki do włosów do 100 zł

Suszarka do włosów do 100 zł jest w takiej cenie, że daje nam już spory wybór wśród regulacji czy to nadmuchu czy temperatury. A są one potrzebne, w zależności od tego czy się spieszymy, jaką chcemy fryzurę, jaki mamy rodzaj włosów itd. Zwykle w tej cenie mamy 3 możliwe regulacje nadmuchu, a także możliwość ustawienia temperatury na ciepło/zimno. A także niektóre modele mogą oferować funkcję turbo, czyli jest to opcja „błyskawicznego” wysuszenia włosów, gdy bardzo nam się spieszy. Jednak z tej funkcji korzystajmy najmniej, gdyż najbardziej może niszczyć nasze włosy, zwłaszcza, gdy ich odpowiednio nie nawilżymy.

Jaka suszarka do włosów do 100 zł
Jaka suszarka do włosów do 100 zł? – opinie oraz ranking

Dyfuzor w suszarce do włosów do 100 zł

Dyfuzor to przydatny parametr w suszarce do włosów do 100 zł. Widać go na pierwszy rzut oka, a mianowicie mowa o końcówce suszarki. Jest to albo stały albo wymienny element, zwłaszcza dla pań, które mają naturalne loki. Dlaczego? Ma okrągły kształt, poprzetykany jest ratką lub dziurkami. W ten sposób promień ciepłego powietrza suszy nasze włosy jednocześnie je układając. Dlatego panie z tym rodzajem włosów, powinny szczególnie zwrócić uwagę, czy dana suszarka do włosów do 100 zł posiada taką funkcję, gdyż warto w nią zainwestować.

Jonizator w suszarce do włosów do 100 zł

Jonizator to element suszarki do włosów do 100 zł, który przeciwdziałaniu elektryzowaniu się włosów. A wiele kobiet boi się, że właśnie to je czeka po wysuszeniu włosów bez tej funkcji. Włosy wtedy mogą być bardzo przesuszone oraz zniszczone, szczególnie na końcach. Dlatego ważne jest, by posiadać model z jonizatorem, który chroni włosy przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury, zarówno suszarki, ale też lokówki czy prostownicy. Dzięki temu nasze włosy odzyskają blask, będą gładkie i miękkie w dotyku. Łatwiej też będzie je ułożyć, gdyż nie będą się puszyć.

Przechowywanie suszarki do włosów do 100 zł

Dobra suszarka do włosów do 100 zł to średniej wielkości urządzenie z dobrymi parametrami. Łatwo się z niego korzysta, bardzo intuicyjnie, ale też można je ze sobą wszędzie zabrać. Dlatego wielu producentów zdecydowało się na tworzenie nowych modeli ze składaną rączką. Dzięki temu mamy bardziej poręczny gadżet, który zajmuje jeszcze mniej miejsca. Co jest szczególnie przydatne, gdy chcemy ją schować do szafki czy torby.

Ale to nie wszystko. W tej cenie możemy znaleźć modele, które oferują nam automatyczne zwijanie kabla. Choć w tej cenie raczej możemy spodziewać się np. wgłębienia lub specjalnego haczyka. Tak, aby stabilnie zawinąć przewód. Niektórzy producenci oferują także bardzo praktyczne etui, w którym można schować suszarkę do włosów do 100 zł. Czasami jest dołączona także skrzyneczka lub pokrowiec, na dodatkowe wymienne części naszego gadżetu, jak wymienna końcówka czy elementy do modelowania włosów.

Najlepsza suszarka do włosów do 100 zł

Jeśli najlepsza suszarka do włosów do 100 zł, to tylko taka, która spełni nasze oczekiwania, to znaczy, że będzie dopasowana do naszych potrzeb. Z pewnością jest przydatnym urządzeniem w ciągu dnia, zwłaszcza zimą,gdy włosy nie susza się same na słońcu. Zwykle musimy wtedy użyć suszarki. Zatem często pomaga nam dbać o kondycję włosów. Jeśli ją odpowiednio wybierzemy, nadaje się do każdego typu włosów, nie pali ich i jest bezawaryjna. Jej parametry pozwolą nam z niej korzystać także poza domem. Do wyboru mamy różne kolory. Zwróćmy też uwagę na jej elementy dodatkowe czy wymienne takie jak końcówki, dodatkowe akcesoria do modelowania, ale ochronne etui.

Najlepsza suszarka do włosów do 100 zł
Najlepsza suszarka do włosów do 100 zł

Gdzie kupić suszarkę do włosów do 100 zł?

Dobra suszarka do włosów do 100 zł znajduje się w wielu stacjonarnych sklepach typu RTV, u fryzjerów, w klepach z artykułami gospodarstwa domowego a także w dobrych drogeriach. Wtedy możemy je dokładnie obejrzeć czy porównać, porozmawiać też z doradcą klienta. Choć równie duży wybór jest w internecie. Do znanych producentów należą m. in. Remington, Rowenta, BaByliss, Philips, Braun, Proficare i inni.

Suszarka do włosów do 100 zł – opinie

Co sądzicie o suszarkach do włosów do 100 zł? Czy Waszym zdaniem jest to gadżet wart takich pieniędzy? Na co zwróciłyście uwagę podczas zakupu i jaki model Wam się spodobał? Możecie go polecić czy raczej jakiś odradzacie? Ile razy taka suszarka uratowała Was w kryzysowej sytuacji? Nadaje się też w podróży? Koniecznie dajcie znać, czekamy na Wasze opinie z niecierpliwością!

Suszarka do włosów do 100 zł / Ranking najlepszych

Czy gadżety dla pań są trudne w wyborze? Mogą, ale nie muszą, jeśli tylko skorzystacie z naszej małej ściągi, jaką jest ranking najlepszych suszarek do włosów do 100 zł. W zestawieniu znajdziecie tylko najlepsze modele, polecane przez innych użytkowników. Nie traćcie czasu! Polecamy zajrzeć już teraz!

Dodaj opinie na forum