Niezapomniane urodziny Agnieszki – co robiliśmy?

Anna

14 marca, 2024
W tym wpisie podzielę się z Wami wspomnieniami z niezapomnianych urodzin mojej córki Agnieszki. Opowiem, co robiliśmy i jak udało nam się połączyć zabawę z edukacją.

Jakie atrakcje przygotowaliśmy dla Agnieszki na jej urodziny

Na urodziny naszej córki Agnieszki postanowiliśmy zorganizować wiele ciekawych atrakcji. Przede wszystkim przygotowaliśmy dla niej niespodziankę w postaci przejażdżki na kucyku (Agnieszka uwielbia zwierzęta, a zwłaszcza konie). Kucyk, na którym jechała był pięknie ozdobiony wstążkami i kolorowymi kwiatami. W trakcie jazdy (która trwała około 30 minut) Agnieszka była bardzo szczęśliwa i podziwiała piękno okolicy. Po powrocie do domu czekała na nią kolejna niespodzianka – specjalnie przygotowany tort urodzinowy, z ulubionymi smakami (czekoladowym i truskawkowym). Tort był ozdobiony pięknymi lukrowymi kwiatami. Następnie przyszedł czas na kolejną atrakcję – animatorkę, która prowadziła zabawy dla Agnieszki, jej koleżanek i kolegów. W trakcie zabaw dzieci malowały twarze, brały udział w konkursach i grach ruchowych. Ostatnią atrakcją była dyskoteka dla dzieci, w trakcie której dzieci tańczyły przy ulubionej muzyce, graliśmy w gry muzyczne i korzystaliśmy z kolorowych światełek.

Edukacja na imprezie urodzinowej

W trakcie urodzin Agnieszki, oprócz licznych zabaw i atrakcji, zdecydowaliśmy się na dodanie elementu edukacyjnego. Na specjalnie przygotowanym stole ustawiliśmy zestaw doświadczeń chemicznych, który pozwolił dzieciom poznać podstawowe zasady chemii w sposób interaktywny i atrakcyjny. Z dumą mogę powiedzieć, że Agnieszka, jej koleżanki i koledzy byli bardzo zainteresowana doświadczeniami, a jej ciekawość naukowa została zaspokojona. Nasza córka była bardzo szczęśliwa, a my cieszyliśmy się z faktu, że udało nam się zorganizować tak udane urodziny. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości, zabawy i wspaniałych wspomnień.

Polecane: